هر روز یک هدیه ویژه به کاربران

نگاه ویدیویی به جلوه های ویژه فیلم بلید رانر ۲۰۴۹

rodeofx bladerunner2049 007 final wm

استودیو جلوه های ویژه سینمایی RODEO پیشگام دنیای هالیوود

 

جلوه های ویژه فیلم بلید رانر ۲۰۴۹ توسط استودیو حرفه ای RODEO تولید شده است. استودیویی که در تولید جلوه های ویژه سینمایی (FX / VFX) فعالیت دارد. این استودیو در پروژه های سینمایی زیادی نظیر : جومامنجی، جنگ ستارگان، مردان اکس (X-MAN) ، لیگ عدالت و بسیار دیگر حضور داشته است.

هنرمندان استودیو RODEO برای دنباله فیلم کلاسیک بلید رانر ۷۵ جلوه ویژه تولید کردند.نزدیکی دفتر لندن به دنیس ویلنیو (کارکردان بلید رانر ۲۰۴۹) به آنها کمک زیادی کرد. از آنجایی که مراحل پست پروداکشن (پس از تولید) در لس آنجلس صورت گرفت، Deak Ferrand مدیر هنری و کانسپت آرتیست استودیو RODEO در لس آنجلس، بطور مستقیم بر روی کانسپت و مفهوم سازی طرح با مدیر هنری استودیو RODEO در شهر کوبک کانادا همکاری داشتند.

نگاه ویدیویی به جلوه های ویژه فیلم بلید رانر 2049

سباستین مورو می گوید : کار کردن به عنوان سوپروایزر بخش VFX در پروژه بلید رانر ۲۰۴۹ یک افتخار بود و این اولین باری نیست که افتخار همکاری با دنیس ویلینیو را دارم.

نگاه ویدیویی به جلوه های ویژه فیلم بلید رانر 2049

این اولین همکاری Rodeo FX و دنیس ویلینیو نیست. این رابطه با فیلم Incendies در کوبک آغاز شد که این فیلم برای بهترین فیلم خارجی زبان در اسکار ۲۰۱۱ نامزد دریافت جایزه شد. از آن به بعد، استودیوی افکت های تصویری کوبک، فرصت کار در سه فیلم مختلف که او به کارگردانی کرد ، یعنی (Enemy (2013), Arrival (2016 و Blade Runner 2049

کلیدواژه : RODEOVFX
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان